25 czerwca, 2024
AktualnościKontaktKulturaPomocSport

„Wilczy Rajd Motocyklowy” – zapowiedź imprezy towarzyszącej Moto Pikniku II

Organizowany przez Wind Wolves Grupę Motocyklową Śmigiel charytatywny Rajd odbędzie się dla Kai Burdyka i Antosia Romanowskiego.

Start przewidziany jest 14 sierpnia 2022 r. o godzinie 9:00 z placu targowego w Śmiglu. Każdy uczestnik w trakcie zapisów, które rozpoczną się o godzinie 8:00 przy Wilczym namiocie oraz uiszczeniu opłaty otrzyma pakiet startowy, w którym znajdą się pamiątkowe gadżety i nie tylko. Do pokonania będzie trasa około 80 kilometrów na terenie gminy Śmigiel. Biorący udział będą mieli do wykonania zadania na 12 punktach kontrolnych, do których prowadzić będzie mapa. Po pokonaniu trasy i wykonaniu wszystkich zadań, na mecie, która znajdzie się również na placu targowym odbędzie się losowanie 3 nagród spośród uczestników, którzy prawidłowo wykonają wszystkie zadania.
Pomocą motocyklistom służyć będą organizatorzy, którzy czekać na nich będą na każdym punkcie kontrolnym.
Cały dochód z imprezy trafi do puszek na datki dla Kai Burdyki, chorującej na nowotwór mózgu i Antosia Romanowskiego, który urodził się bez uszka i ze zrośniętym kanałem słuchowym.

Po Rajdzie motocykliści są zaproszeni do dalszej zabawy podczas charytatywnego Moto Pikniku II.

W imieniu organizatorów, Grupy Motocyklowej Wind Wolves Śmigiel zapraszamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na wydarzeniu (link poniżej) oraz udziału w tym ciekawym, rekreacyjnym i charytatywnym Rajdzie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z Komandorem Rajdu, którą to funkcję pełni członek Śmigielskich Wilków: Kowalik, pod numerem telefonu: 512-012-804.

Link do wydarzenia na FB „Wilczy Rajd Motocyklowy”:
https://www.facebook.com/events/555924689560309?active_tab=about

Link do artykułu „Moto Piknik II – zapowiedź imprezy charytatywnej”:
https://koscian112.pl/2022/06/22/moto-piknik-ii-zapowiedz-imprezy-charytatywnej/