24 lipca, 2024
AktualnościKulturaPomocUncategorized

30 Finał WOŚP w Śmiglu trwa! (ZDJĘCIA)

Trwa tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pogoda nie dopisuje, ale chęć pomocy już tak.

30 finał WOŚP zorganizowany przez sztab w Śmiglu nabiera tempa. Mimo nieprzyjemnej, bardzo wietrznej pogody w Centrum Kultury robi się coraz tłoczniej, a przed budynkiem głośno dają o sobie znać wozy strażackie. Na miejscu już można spotkać motocyklistów z grupy Wind Wolves, nieustraszonych biegaczy, strażaków i wielu innych. Można zjeść gorącą zupę, kupić pyszne ciasto do kawy. W całej gminie datki zbierają wolontariusze, jak zawsze obdarowując darczyńców serduszkami i ciepłymi uśmiechami. Wśród nich spotkać można najmłodszą wolontariuszkę w sztabie – 6-cio letnią Gabrysię,
Pogoda dziś nie sprzyja, lecz chęć pomocy jest większa, niż niechęć przed wiatrem. Przed uczestnikami imprezy przejazd samochodów i motocykli, odwiedziny bajkowych maskotek. Następnie odbędą się koncerty, pokazy taneczne i licytacje wyjątkowo atrakcyjnych rzeczy, m. in. samochodu, ręcznie robionej figurki motocykla, pięknej marmurowej rzeźby, vouchera na przejażdżkę motocyklem i wielu, wielu innych.
Serdecznie zapraszamy do udziału w Finale WOŚP w Śmiglu! Organizatorzy zapewniają wspaniałą zabawę, ciepłą atmosferę i stuprocentową satysfakcję z pomagania!  
Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo z imprezy pod linkiem: WOSP-Smigiel.pl