30 Finał WOŚP. Pierwsi wolontariusze już na ulicach gminy Śmigiel!

Rozpoczął się tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Mimo wyjątkowo wietrznej pogody, przy Centrum Kultury w Śmiglu już można spotkać wolontariuszy, którzy niedawno odebrali tegoroczne puszki WOŚP. Wyruszają oni na ulice gminy, by zbierać datki na tegoroczną zbiórkę. Wkrótce przy CK pojawią się stanowiska: motocyklistów z grupy Wind Wolves, ekipy Team Fundacja z kiermaszem ciast oraz z ciepłą zupą przygotowaną przez OSP Śmigiel. W godzinach około południowych plac przy CK zapełni się jeszcze bardziej, m. in. o obecność straży z OSP Morownica, bajkowe maskotki czy motocyklistów. A to nie wszystko! Serdecznie zapraszamy do udziału we wszystkich atrakcjach przygotowanych przez sztab w Śmiglu.
To świetna okazja by połączyć zabawę z pomaganiem, a w tym roku pomagamy poprzez wsparcie „OKULISTYKI DZIECIĘCEJ – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.
Przypominamy, że o godzinie 12:30 rozpocznie się transmisja na żywo z 30 Finału WOŚP w Centrum Kultury w Śmiglu. Zapraszamy do obejrzenia pod adresem: WOSP-Smigiel.pl.

Sprawdź także

Odśnieżanie pojazdów to obowiązek

W ciągu ostatnich kilku dni temperatura powietrza znacznie spadła. Apelujemy o odpowiednie przygotowywanie pojazdów do …