Charytatywny Bieg Świętojański i Marsz Nordic Walking dla Kai

26 czerwca 2021 r. w miejscowościach Śmigiel/Nietążkowo odbędzie się aktywna impreza charytatywna dla 3–letniej Kai Burdyki, chorującej na złośliwy nowotwór mózgu.


Dziewczynka mieszka z rodzicami w Darnowie, a chorobę zdiagnozowano u niej w marcu tego roku. Kaja przeszła operację usunięcia guza, co niestety nie do końca się udało. Dziewczynka jest sparaliżowana, pojawiły się kolejne problemy zdrowotne. Kaja wymaga stałej opieki lekarskiej, leków, rehabilitacji i stosowania diety a także częstych wizyt w szpitalu w Warszawie.
Właśnie dla Kai odbędzie się tegoroczny Charytatywny Bieg Świętojański i Marsz Nordic Walking, który rozpocznie się o godzinie 19:00 a zakończy o godz. 23:00.
Organizatorami są: Urząd Miejski Śmigla, Ośrodek Kultury Fizycznej i Rekreacji w Śmiglu, Klub Sportowy Speed Feet. Każdy chętny może wziąć udział w tej pięknej akcji i wspomóc leczenie dziewczynki. Wpisowe kosztuje 10 zł i w całości zostanie przekazane na leczenie Kai.
Oprócz tego możecie wspierać leczenie dziecka wpłacając pieniądze na skarbonkę na portalu siepomaga.pl, gdzie również opisana jest historia małej Kai.

Link:
https://www.siepomaga.pl/kaja-burdyka

Szczegółowy regulamin i zapisy dostępne na www.aktywny.smigiel.pl

Sprawdź także

Sygnał dźwiękowy strażaków dla druhów, którzy stracili dziś życie

O godzinie 18:00 w całej Polsce zabrzmiały syreny alarmowe wozów strażackich. W ten sposób druhowie …