14 kwietnia, 2024
AktualnościNa sygnalePomoc

Strażacy z Czempinia pomagają schronisku


Ochotnicza Straż Pożarna w Czempiniu chcąc wesprzeć czworonożnych przyjaciół, ogłasza charytatywną zbiórkę potrzebnych rzeczy dla podopiecznych ,,Fundacja Schronisko dla Zwierząt w Gaju,,
Po konsultacji wiemy, że największe zapotrzebowanie jest obecnie na następujące produkty:

  • karma mokra i sucha dla kotów,
  • żwirek dla kotów (w warunkach schroniska najlepiej sprawdza się dość popularny żwirek o nazwie „Benek”, ale oczywiście przyjmiemy każdy rodzaj)
  • podkłady jednorazowe
  • rękawiczki nitrylowe bezpudrowe w rozmiarze S, które są używane w gabinecie weterynaryjnym na terenie schroniska
  • proszek do prania i inne środki czystości
    Rzeczy te z reguły najszybciej się kończą a są niezbędne do utrzymania ciągłości pracy i zapewnienia zwierzakom jak najlepszej opieki. Jednak poza wyżej wymienionymi, na rzecz fundacji można przekazywać także . karmę dla psów, obróżki, smycze (mogą być używane), koce, których nie potrzebujemy już w domu.

Zbiórkę rozpoczynamy od czwartku 12 listopada i potrwa aż do 26 listopada. Wszelkie produkty, które będą państwo chcieli przekazać prosimy przynosić do siedziby naszej jednostki a więc do budynku strażnicy przy Śremskiej 1 w Czempiniu. Będzie można nas tam spotkać w godzinach 10-12 oraz 16-18, jednakże wychodząc Państwu na przeciw udostępniamy 2 numery telefonów:
609-096-292
881-421-952
pod którymi czuwać będą strażacy. Dzięki temu będzie możliwość przekazania darów także poza wspomnianymi godzinami.
Liczymy na Wasze otwarte serca i ogromne wsparcie, pamiętajmy w tych trudnych czasach także o przebywających w schronisku zwierzętach:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *