25 czerwca, 2024
AktualnościPomocSport

„Otwórzmy Serca Dla Basi” – zebrano prawie 45 tysięcy złotych!

Znamy oficjalną kwotę zebraną podczas dwudniowej imprezy, zorganizowanej dla potrzebującej kościanianki, Basi Górskiej.

Impreza rozpoczęła się w piątek, 31 maja, 24-godzinnym biegiem sztafetowym, który zakończył się dnia następnego. Bieg cieszył się dużym zainteresowaniem i okazał sukcesem. W piątek odbyły się również atrakcje na Placu za Szkoła Podstawową nr 1, Restauracji Czarny piec oraz Klubie Pocoolane, m. in.  kawiarenka, foodtrucki i koncert.

Kontynuacja imprezy nastąpiła dwa dni późnej, 2 czerwca. Wówczas wyruszył wyczekiwany Rajd Wiatraka. W jego ramach zarejestrowane pojazdy wyruszyły w 100-kilometrową trasę, pokonując na niej szereg zadań. Głównym punktem atrakcji w tym dniu był natomiast Kościański Ośrodek Kultury, gdzie odbyły się koncerty lokalnych artystów, licytacje ciekawych przedmiotów, kiermasze czy kawiarenka. Na zewnątrz przygotowano dmuchane zamki, gry i zabawy, z których korzystały dzieci w czasie, gdy nie padał deszcz. Podczas trwania akcji pojawiła się sama Basia Górska, dla której zorganizowano tą edycję imprezy.

Dzięki pracy organizatorów oraz hojności przybyłych na imprezę gości udało się zebrać kwotę 44 739 zł, która trafi do rąk walczącej z nowotworem Basi Górskiej.

Zapraszamy do wsparcia Basi Górskiej datkiem pod linkiem:
https://www.siepomaga.pl/basia-gorska

oraz do odwiedzin profilu facebook „Awantura o Basię” pod linkiem:

https://www.facebook.com/profile.php?id=100063540515420

Foto: Piotr Pewiński/eKościan.eu


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *