Uroczyste wręczenie rozkazów personalnych

Przedwczoraj Komendant Powiatowy Policji w Kościanie podinsp. Robert Przyjemski wręczył rozkazy personalne na kilka stanowisk kierowniczych w komendzie. Po okresie pełnienia obowiązków, rozkazy personalne o powołaniu na stanowiska otrzymali: I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie, Kierownik Posterunku Policji w Śmiglu oraz Kierownik Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego.

Uroczysta zbiórka rozpoczęła się od meldunku złożonego Komendantowi Powiatowemu Policji w Kościanie podinsp. Robertowi Przyjemskiemu przez Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Konrada Stróżyńskiego.

Następnie nastąpiło odczytanie oraz wręczenie rozkazów personalnych o:

– powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kościanie – podinsp. Tomasza Garsteckiego– pełniącego wcześniej obowiązki na tym stanowisku,
– powołaniu na stanowisko Kierownika Posterunku Policji w Śmiglu – asp. sztab. Jakuba Czerwińskiego – pełniącego wcześniej obowiązki na tym stanowisku,
– powołaniu na stanowisko Kierownika Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego – st. asp. Macieja Kaczmarka– pełniącego wcześniej obowiązki na tym stanowisku.

Na zakończenie w krótkim przemówieniu podinsp. Robert Przyjemski pogratulował oraz podziękował za dotychczasową owocną współpracę, a awansowani za obdarzone zaufanie.

Sprawdź także

Apel o pomoc dla Hani z Nowego Lubosza. Dziewczynka ma za sobą już 18 operacji

Hania Witomska ma zaledwie dwa latka, a przeszła już tak wiele. Poznajcie historię Haneczki. Hania …