25 czerwca, 2024
AktualnościKontaktKulturaNa sygnalePomocSport

Marcowe Wrakowanie w Parzęczewie dla Hani z Nowego Lubosza

Tegoroczna, III edycja Marcowego Wrakowania odbędzie się 18 marca na torze w Parzęczewie w gminie Kamieniec. Tym razem wyścigi zadedykowane są niespełna dwuletniej Hani Witomskiej z Nowego Lubosza.

Po raz kolejny będzie można wziąć udział oraz podziwiać wyścigi na swój sposób pięknych, gotowych na wszystko pojazdów. Odbędą się one na torze zlokalizowanym przy trasie Parzęczewo – Puszczykowo

Spodziewamy się około 100 zawodników. W wyścigach wezmą udział ekipy z różnych części Polski, nie tylko z powiatu grodziskiego. Zachęcamy do kibicowania, bo atrakcji nie zabraknie! Odbędą się widowiskowe zmagania, ale planujemy też dmuchane zamki dla dzieci, przejażdżki wrakami, będzie też możliwość przelotu helikopterem – wylicza Dawid Szymański, organizator Marcowego Wrakowania.

Runda honorowa zaplanowana jest na godzinę 8:00. Następnie odbędą się zawody w kategoriach 1.6, 2.0 i cywil. Na cały dzień zaplanowano wiele atrakcji.
Warto pamiętać, że impreza organizowana jest w szczytnym celu.

W tym roku pomagamy małej Hani i zapraszamy wszystkich, którzy chcą wesprzeć ją w walce z chorobą – mówi Dawid Szymański.

Niespełna dwuletnia Hania Witomska z Nowego Lubosza choruje między innymi na wodogłowie, rozszczep kręgosłupa, przepuklinę oponowo-rdzeniową, oczopląs i padaczkę. Objęta jest stałą opieką lekarzy.
W swoim krótkim życiu w szpitalach była już kilkanaście razy, przeszła kilka poważnych zabiegów.

Marcowe Wrakowanie w Parzęczewie organizowane przez grupę Dream Team wesprze leczenie małej Hani.