25 czerwca, 2024
AktualnościKultura

Dodatkowy koncert Czerwonych Gitar!

Zainteresowanie tegorocznym Kolędowaniem z Gwiazdami było tak duże, że organizatorzy przygotowali dodatkowy koncert zespołu Czerwone Gitary, który będzie gwiazdą tegorocznej edycji imprezy.

Stowarzyszenie Oliwskie Słoneczko, organizator XIII Wielkopolskiego Kolędowania z Gwiazdami w Kościanie informuje, że w poniedziałek 21 listopada rusza sprzedaż wejściówek na drugi, dodatkowy koncert kolęd z zespołem Czerwone Gitary, który odbędzie się w kościańskiej farze.

– Dziękujemy, że od kilkunastu edycji, koncerty cieszą się taką popularnością i bilety schodzą w ciągu kilku godzin. Wzorem ubiegłych lat postanowiliśmy zorganizować dodatkowy koncert, tego samego dnia, czyli 19 grudnia o godzinie 17.00. Nie chcieliśmy pozostawić wszystkich chętnych bez możliwości udziału w wydarzeniu, które ma wiernych, wieloletnich odbiorców – mówi Piotr Serdiuk, prezes zarządu stowarzyszenia.

Bilety można zakupić w tych samych punktach sprzedaży: we farze w Kościanie, Kościańskim Ośrodku Kultury i na kościańskim basenie.