25 maja, 2024
AktualnościNa sygnalePomoc

Zaginął 38-letni mieszkaniec gminy śmigiel

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie poszukują 38-letniego Karola Zalisz mieszkańca gm. Śmigiel.

Zaginiony to Karol Zalisz lat 38 mieszkaniec gminy Śmigiel. Mężczyzna w dniu 21 czerwca 2022r wyjechał z miejsca zamieszkania do Berlina gdzie miał podjąć pracę. Poruszał się pojazdem marki Opel Vivaro o nr rej. PKS 28916 koloru czarnego. Ostatni kontakt telefoniczny rodziny z zaginionym był 22 czerwca między godziną 14:00 a 15:00. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną oraz nie powrócił do miejsca zamieszkania. Ostatni raz widziany 24 czerwca w Berlinie w rejonie jednego z marketów Netto gdzie prosił mieszkańców o pomoc w powrocie do Polski.

Polska Policja wystąpiła do strony niemieckiej Policji o pomoc prawną w ustaleniu okoliczności oraz miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 180cm, wiek z wyglądu ok 40lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond, proste, w lewym uchu kolczyk.

Ubiór – w chwili kiedy był ostatni raz widziany:

Koszulka z krótkim rękawem koloru niebieskiego, krótkie spodenki długości do kolan koloru szaro-kremowego, buty koloru jasnego typu adidas.

Wszelkie informacje dotyczące zaginionego i jego obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie tel. 47 77 26 211 lub pod numerem alarmowym 112.