Zatrzymany został sprawca kradzieży roweru, policja szuka właściciela

Policjanci zatrzymali 23-letniego sprawcę kradzieży roweru i przedstawili mu zarzut, do którego się przyznał. Rower górski firmy CUBE, koloru niebieskiego z elementami pomarańczowymi, mężczyzna ukradł z terenu dworca PKP w Kościanie. Poszukujemy właściciela jednośladu.

Kościańscy dzielnicowi patrolując ulice miasta zauważyli mężczyznę, który pchając rower po chodniku zataczał się i wchodził na jezdnię. Z uwagi na zagrożenie, jakie stwarzał swym zachowaniem przystąpili do czynności legitymowania. 23-letni mieszkaniec powiatu śremskiego, będąc pod znacznym wpływem alkoholu, szybko przyznał się dzielnicowym, że to nie jego rower. Policjanci ustalili, że mężczyzna zabrał rower z dworca PKP w Kościanie. Próbował go również sprzedać w lombardzie, ale na szczęście mu się to nie udało. Mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kradzieży, do których się przyznał.

Poszukujemy właściciela skradzionego roweru!

Jest to rower górski marki CUBE, koloru niebieskiego z amortyzatorem koloru pomarańczowego. Prosimy o kontakt właściciela roweru, pod numerem telefonu 47 77 26 211 lub 47 77 26 200. Właściciel roweru powinien przedstawić dokumentację potwierdzającą fakt nabycia roweru lub podać jego cechy identyfikujące.

Źródło: KPP w Kościanie

Sprawdź także

Pożar przyczepy kempingowej w Cichowie (ZDJĘCIA)

Sytuacja była bardzo niebezpieczna. W przyczepie znajdowała się butla ze skroplonym gazem propan-butan. Zgłoszenie o …