25 czerwca, 2024
AktualnościKontaktPomoc

Zbliżające się imprezy charytatywne – przypomnienie

W najbliższym czasie w gminie Śmigiel odbędą się dwie piękne imprezy, w których warto wziąć udział

W dniach 19-20 lutego, serdecznie zapraszamy na „IV Śmigielski Dzień Otwartych Serc”. Tym razem, cały dochód z akcji trafi do dwóch potrzebujących: 7-letniej Wiktorii Nalepy ze Śmigla oraz 40-letniego Łukasza Mani z Wilkowa Polskiego. Dwudniowa impreza odbędzie się na Hali Sportowej w Nietążkowie. W sobotę, 19 lutego, odbędzie się Turniej Oldboys (start godz. 14:00). Dzień później, w niedzielę, zaplanowano wiele ciekawych atrakcji, m. in. Turniej Open (od godz. 9:00), występy mażoretek, licytacje, sprzedaż cegiełek, ciepłych posiłków i przekąsek. Jak zwykle zapewniona jest wspaniała, ciepła atmosfera oraz satysfakcja z pomagania!
19 lutego odbędzie się także akcja charytatywna pod hasłem: „Strażacy i przyjaciele dla Oli i Leona”, mająca na celu wsparcie w powrocie do zdrowia po wypadku Oli, oraz Jej chorującego synka Leona. Podczas przejazdu zbierane będą datki, które następnie przekazane zostaną na leczenie mamy i Jej syna. Start przejazdu odbędzie się na Targowisku w Śmiglu o godzinie 16:00. Trasa przejazdu zaplanowana jest przez miejscowości: Nowa Wieś, Żegrówko, Wilkowo polskie, Karśnice, Czacz, Przysieka, Widziszewo, Wonieść, Karmin, Stare Bojanowo (zakończenie pod domem Oli i Leona).
Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym, czwartym już „Śmigielskim Dniu Otwartych Serc” oraz w przejeździe dla Oli i Leona. Warto pomagać!

Link do wydarzenia „IV Śmigielski Dzień Otwartych Serc”: https://facebook.com/events/s/4-smigielski-dzien-otwartych-s/1272837096531131/
Link do zrzutki dla Oli i Leona: https://zrzutka.pl/cbw588?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button#