„Jadę Dla Marysi (Rajd Po Życie)” – walka Marii z Brenna z SMA wciąż trwa (Zapowiedź)

24 października (w niedzielę), odbędzie się moto akcja dla wciąż walczącej z SMA typu I (rdzeniowy zanik mięśni), małej Marii Drożdżyńśkeij z Brenna.

Rajd rozpoczyna się w Śmiglu, na Placu Targowym, o godzinie 10:00. Jest to miejsce STARTU wszystkich uczestników, którzy zgłoszą się na Rajd. Zaproszone są również osoby, które chciałyby pokibicować nieustraszonym załogom, które będą miały do pokonania dystans około 100 kilometrów, przy czym poruszać się będą na podstawie otrzymanej mapki i wykonywać zadania w punktach kontrolnych. Za każde wykonane zadanie będą otrzymywać punkty.
Na Starcie na wszystkich czekać będzie kiermasz ciast i atrakcje strażackie.

META Rajdu znajdować się będzie na Boisku Gminnym w Zaborówcu. Tam na uczestników czekać będą ciepłe posiłki, dla wszystkich przybyłych kiermasz ciast i inne atrakcje.
Przede wszystkim, odbędzie się podliczenie punktów i 3 najlepsze ekipy otrzymają atrakcyjne nagrody!

Wpisowe na Rajd to dla samochodu: 100 zł, dla motocykla: 50 zł, bez względu na ilość pasażerów w pojeździe. Pieniądze wpłacane będą na Starcie, wprost do skarbonki Marysi.

Przypominamy, że 9-miesięczna Marysia od urodzenia walczy z SMA. Akcja, organizowana przez Team Fundację, oraz portal Kościan112 i portal Leszno998, ma na celu wspomóc zbiórkę Marysi na terapię genową. Do wymaganej kwoty wciąż brakuje ponad 3 miliony złotych.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Rajdzie do zapisów! Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie wydarzenia. Link:
https://www.facebook.com/events/986786345436851?active_tab=about

Zapraszamy także wszystkich do kibicowania, oraz korzystania z atrakcji na Starcie i Mecie.

Link do skarbonki przygotowanej z okazji Moto Akcji dla Marysi:
https://www.siepomaga.pl/motopiknikdlamarysi

Sprawdź także

Sygnał dźwiękowy strażaków dla druhów, którzy stracili dziś życie

O godzinie 18:00 w całej Polsce zabrzmiały syreny alarmowe wozów strażackich. W ten sposób druhowie …