Poszukiwany Kazimierz Jaszkiewicz-policja prosi o pomoc

Poszukujemy zaginionego Kazimierza Jaszkiewicza. Mężczyzna w dniu 28.08.2021 r. ok. godz. 10:00 wyszedł z miejsca zamieszkania swojej rodziny z zamiarem powrotu do swojego domu, w jednej z miejscowości na terenie gminy Śmigiel. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną, nie wrócił również do miejsca zamieszkania.

Ostatni raz Kazimierza Jaszkiewicza widziano 28.08.2021 r. w Wojnowicach (gm. Osieczna). Wyszedł od swojej rodziny i chciał wracać do swojego domu, przemieszczając się rowerem (kol. niebieski). Do tej pory nie wrócił, nie nawiązał również kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia ubrany był w ciemno-granatowe spodnie, koszulkę z krótkim rękawem, bluzę polarową z długim rękawem, zapinaną na zamek kol. niebieskiego.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu około 60 lat, wzrost 178 cm, bez zarostu, włosy siwe, krótko ostrzyżone, szczupła budowa ciała. Na nadgarstku lewej ręki, na zewnętrznej stronie posiada tatuaż przedstawiający napis: Love.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego można przekazywać przez całą dobę do naszej jednostki na nr telefonu 47 7726211 lub do najbliższej jednostki Policji.

Sprawdź także

Utrudnienia na drogach w Racocie. Dziś Nocny Bieg!

Już dziś odbędzie się Nocny Bieg o Podkowę Racotu. W związku z tym wystąpią utrudnienia …