Plaża Dębiec Festiwal 2021 już w sobotę! [ZAPOWIEDŹ]

Już w najbliższą sobotę na letnisku w Nowym Dębcu odbędzie się Plaża Dębiec Festiwal 2021. Impreza zapowiada się niezwykle ciekawie.

Tegoroczna edycja Plaża Dębiec Festiwal 2021 będzie miała wymiar charytatywny. Podczas imprezy zbierane będą pieniądze na leczenie małej Marysi z Brenna. Ośrodek Sportu i Rekreacji gminy Kościan przygotował też mnóstwo atrakcji. Wydarzenie rozpocznie się w południe. To 12 godzin świetnej zabawy

Na początek imprezy zaplanowano atrakcje głównie dla dzieci. Różnego rodzaju gry, zabawy, animacje, czy dmuchańce. O 15.00 maluchy wezmą udział w warsztatach senso-muzycznych, a na 17.00 zaplanowano konkurs na pirackie przebranie.

Odbędzie się też, o 13.00, samochodowy pokaz wraków i licytacje przejazdów, o 14.00 pokaz ratownictwa, a o 14.30 rejsy spacerowe żaglówkami. O 15.00 na plaży powinni zjawić się miłośnicy pierogów. Rozpocznie się wtedy festiwal smaków. – To święto pieroga. Każdy za symboliczne 10 zł może kupić opaskę, co uprawni do skosztowania pierogów i głosowania na najlepsze. Mamy już 5 podmiotów, które się wystawią i czekamy na kolejne – wyjaśnia Artur Opas, dyrektor OSiR.

Później przyjdzie czas na zabawę muzyczną. O 17.00 odbędzie się koncert szantowy oraz festiwal kolorów. O 18.00 wystąpi z kolei gwiazda wieczoru, czyli grupa “Zejman & Garkumpel”. Wszystko zakończy wspólna biesiada, która potrwa od 19.30 do północy.

Nie zabraknie też Romantycznego Biegu Parami. Ten wystartuje o 17.30.

Foto: Piotr Nędzewicz

Sprawdź także

Jarmark Bożonarodzeniowy w Krainie Bajek Świętego Mikołaja – zaproszenie

Zbliża się tradycyjna impreza bożonarodzeniowa w Śmiglu. W tym roku centrum Jarmarku będzie stacja Śmigielskiej …