14 kwietnia, 2024
AktualnościKulturaSport

VIII Finał Amatorskiej Ligi Piłki Halowej w Nietążkowie (ZDJĘCIA)

Wczoraj, 22 marca, na hali sportowej w Nietążkowie odbyły się finałowe rozgrywki tegorocznej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. W tej edycji do rywalizacji przystąpiło 13 zespołów z powiatu kościańskiego, wolsztyńskiego i leszczyńskiego.

Tegoroczna  edycja sportowych rozgrywek organizowanych przez Szymona Drożdżyńskiego, Macieja Krysmanna oraz Krzysztofa Łącznego pod patronatem Burmistrz Śmigla, Małgorzaty Adamczak, trwała od listopada ubiegłego roku.  Obecni organizatorzy prowadzą Ligę od ośmiu lat po przejęciu tej funkcji od UKS Nietążkowo. Mecze odbywały się co piątek, a na trybunach zawsze gościła duża ilość kibiców, w tym zawodników występujących w poprzednich edycjach Ligi. Częstym i miłym akcentem podczas rozgrywek było kibicowanie zawodnikom przez całe rodziny, a co za tym idzie, pojawianie się gromadki dzieci na parkiecie podczas przerw.

Po wczorajszych finałowych, sportowych zmaganiach, znamy wyniki Amatorskiej Ligi piłki Halowej w Nietążkowie 2024:

I miejsce: PIO KOM Kościan
II miejsce: Karat Futsal
III miejsce: Undersun Kościan

Tuż za podium znalazła się drużyna Dawcy Punktów. Kolejni byli: Provare Siekowo, Jedent, Morownica Team, Makintosh, DPD Leszno, Ławica Team, EFT Group, DH Trans i Nowy Bucz.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z VIII Finału Amatorskiej Ligi Piłki Halowej w Nietążkowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *