14 kwietnia, 2024
AktualnościSport

Znakowania rowerów podczas festynu „Światowy Dzień Wody”

Zapraszamy rowerzystów do znakowania swoich jednośladów. Osoby, które chcą oznakować swój rower, mogą to zrobić w sobotę, 23 marca 2024 roku w godzinach od 10:00 do 15:00 w Kościanie ul. Szpitalna 6 przy Stacji uzdatniania wody „Łazienki”, podczas festynu rodzinnego „Światowy Dzień Wody”.

Informujemy o kontynuowaniu akcji znakowania rowerów w ramach usługi WIBEROO – Wielkopolski Bezpieczny Rower. Przypominamy, że usługa polega na oznakowaniu przy pomocy ręcznej znakowarki mikroudarowej, poprzez trwałe naniesienie metodą grawera indywidualnego numeru na ramę roweru a następnie jego rejestrację w systemie. Mieszkańcy otrzymują swobodny dostęp do danych roweru, a w chwili sprzedaży lub kradzieży roweru właściciel zobowiązany jest do zamieszczenia stosownej informacji na swoim koncie znajdującym się na platformie wiberoo.pl. Podczas zakupu jednośladu, nabywca ma możliwość sprawdzenia czy oznakowany rower nie jest skradziony. Usługa znakowania jest dobrowolna i bezpłatna.

Wzorem ubiegłego roku, rowerzyści ponownie będą mieli okazję oznakować swój jednoślad podczas rodzinnego festynu „Światowy Dzień Wody”, który odbędzie się 23 marca br. w godz. 10:00-15:00.

Stanowisko do znakowania będzie się znajdować na obok stoiska profilaktycznego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie, przy stacji uzdatniania wody „Łazienki. Znakowanie oraz wszystkie związane z nim formalności trwają około 15-20 min.

Przypominamy o konieczności posiadania w dniu znakowania roweru, dowodu osobistego, dowodu zakupu jednośladu lub karty gwarancyjnej oraz wskazania adresu e-mail.

Serdecznie zapraszamy! Rozpocznij sezon od oznakowania roweru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *