24 lipca, 2024
AktualnościKontaktNa sygnalePomoc

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło 16 października br. w Kościanie na os. Jagiellońskim. Osoby rozpoznające prezentowany wizerunek prosimy z naszą jednostką.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa, poprzez wprowadzenie 77-letniego pokrzywdzonego w błąd i wyłudzenie 1800 złotych. Sprawca podając się za sąsiada, wprowadził seniora w błąd. Pieniądze miały pomóc mu w leczeniu ciężko chorej córki. Do zdarzenia doszło 16 października br. około godziny 11:30 na osiedlu Jagiellońskim w Kościanie. Policjanci zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu, które zarejestrowały wizerunek mężczyzny, mogącego mieć związek z tą sprawą.

Wszystkich, którzy rozpoznają tę osobę, bądź mają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie. Wszelkie informacje można przekazywać całodobowo pod numerem 47 77 26 211, lub 112. Można również kontaktować się bezpośrednio z policjantem prowadzącym postępowanie pod numerem tel. 47 77 26 276 w godz. 7:30-15:00.