23 lutego, 2024
AktualnościNa sygnale

Dramat w sąsiednim powiecie. Przed sklepem śmiertelnie pobity został 45-latek

Tragiczny finał awantury w Nowej Wsi w gm. Przemęt. Przed sklepem śmiertelnie pobity został 45-latek. Policja zatrzymała w sprawie dwóch mężczyzn. Jeden ma 20, drugi 18 lat.

Jak informuje Radio elka.pl:

W sobotę (7.10.), ok. godz. 18.30 policja otrzymała zgłoszenie o bijatyce przed sklepem w Nowej Wsi. Zaatakowany został 45-latek, mieszkaniec tej miejscowości. Na miejsce wezwano służby, przyjechała karetka, prowadzono reanimację, ale mężczyzny nie udało się uratować. Obrażenia, jakich doznał, okazały się zbyt poważne.

Z informacji, jakie udało się uzyskać z policji wynikało, że podejrzani o pobicie dwaj mężczyźni oddalili się w kierunku Perkowa. – W krótkim czasie zostali zatrzymani, po przeprowadzeniu wszystkich procedur trafią do aresztu i w najbliższym możliwym czasie zostaną przesłuchani. To mężczyźni w wieku 20 i 18 lat. Obaj byli nietrzeźwi – informuje Wojciech Adamczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wolsztynie.

Na razie niewiele wiadomo o okolicznościach i przyczynach ataku. Postępowanie prowadzone będzie pod nadzorem prokuratury.