24 lipca, 2024
AktualnościKontaktKulturaPomocSport

Wyścigi Wrak Race dla Madzi już jutro!

Jutro o godzinie 8:00 rozpocznie się pierwsza runda wyścigów dedykowanych Madzi Wajske ze Śmigla. Zapraszamy do kibicowania.

Już jutro, 8 lipca, odbędą się wyścigi Wrak Race organizowane przez grupę Yuma Team, z których dochód trafi na leczenie dwuletniej Magdaleny Wajske ze Śmigla.
Początkowe miejsce wyścigów zostało zmienione. Na dole artykułu przesyłamy pinezkę z dokładnym miejscem toru, który znajduje się w okolicach Koszanowa.

Madzia Wajske ze Śmigla zmaga się z szeregiem chorób: Zespołem Downa, Zespołem Westa, padaczką, niepełnosprawnością intelektualną sprzężoną z chromosomem X typu Baina (zaburzenie związane z HNRNPH2).
To o wiele za dużo dla małego dziecka, za dużo dla jego rodziców. Mimo to, państwo Wajske  podnieśli rzuconą przez los rękawicę i podjęli walkę o maksymalną sprawność i szczęście córki.
W pełni świadomi kosztów leczenia i rehabilitacji Madzi założyli zbiórkę na portalu siepomaga.pl i proszą o pomoc ludzi o dobrych sercach.

Na prośbę odpowiada zawsze chętna pomocy grupa sportowa Yuma Team, która organizuje wyścigi Wrak Race z których dochód trafi na rzecz leczenia Madzi. Impreza odbędzie się jutro na torze w okolicach Koszanowa.
Oprócz wyścigów, na miejscu zabawy znajdzie się wiele innych atrakcji, takich jak: przejażdżki bugge, loty helikopterem, odbędą się licytacje, zakupić będzie można losy z nagrodami. Zapewnione będzie także zaplecze gastronomiczne.
Wstęp dla kibiców będzie bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

Pinezka z lokalizacją miejsca imprezy:
https://maps.app.goo.gl/vNRYoM58c5LcGZrx5?g_st=ic

Link do profilu grupy Yuma Team:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100063593170287

Link do zbiórki dla Madzi na portalu siepomaga.pl:
https://www.siepomaga.pl/madzia-wajske