25 czerwca, 2024
AktualnościKultura

Trwają XXX Dni Śmigla! Przedstawiamy obszerną fotorelację z drugiego dnia imprezy Miasta Wiatraków (ZDJĘCIA)

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że tegoroczne Dni Śmigla odbywają się z ogromnym rozmachem. Na targowisku zjawiły się tłumy. Przybyli goście bawili się dziś w towarzystwie gwiazd polskiej sceny muzycznej.

Jeszcze przed pierwszym koncertem, który zaplanowano na godzinę 18:30 na miejscu imprezy nie brakło chętnych rozrywki osób. Imponujący Lunapark, w którym mieszczą się zarówno koło widokowe, kolejki, dmuchane zamki jak i przynoszące więcej adrenaliny atrakcje, cieszył się dużym zainteresowaniem zarówno dzieci, jak i dorosłych. W obrębie targowiska znajdują się również stragany z różnościami, oraz Foodtrucki z szybkimi daniami, słodkościami czy regionalnymi przekąskami.

Zapowiadany koncert Miłego Pana rozpoczął się tuż po godzinie 18:30. O tej porze Plac Targowy pękał w szwach. Zarówno artysta jak i publiczność dopisali. Miły i charyzmatyczny pan Piotr pociągnął gości do wspólnej zabawy, która swoją kontynuację miała w trakcie kolejnego koncertu. O godzinie 20:00 na scenie pojawił się barwny zespół Baciary. Ich występ zapamiętany zostanie jako pokaz humoru, zabawy oraz popisu artystycznych umiejętności.
Zarówno Miły Pan jak i członkowie zespołu Baciary chętnie pozowali z publicznością, podawali ręce, rozdawali autografy i rozmawiali z fanami.

Po zakończeniu koncertów rozpoczęła się Klubowa Noc w akompaniamencie muzyki grupy Fat Beat Dj`s Team.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia! Znajdują się w niej także zdjęcia i filmy z drona.

Operator drona: Jakub Kaczmarek