Bestialstwo! Ktoś porzucił tego psa w plecaku. Schronisko publikuje zdjęcia

Schronisko w Henrykowie przekazało przykrą informację. Wczoraj na działkach przy ul. Osieckiej w Lesznie znaleziono porzuconego psa. Ktoś zostawił zwierzę w bestialski sposób!

Niewielka suczka znalazła się w plecaku. Ktoś włożył ją do środka i zawiązał tak, że na zewnątrz wystawała tylko głowa. Nie miała szans, aby wydostać się sama. Na szczęście na działce, gdzie porzucono psiaka, pojawił się jej właściciel po raz pierwszy od początku zimy. To prawdopodobnie uratowało życie suczki.

Schronisko w Henrykowie opublikowało zdjęcia plecaka i rzeczy, które w nim były. – Może ktoś rozpozna psa lub rzeczy z nią porzucone – przekazano. Jednocześnie gwarantuje pełną anonimowość w przekazywaniu informacji.

Suczka jest zaczipowana, ale niestety czip nie jest zarejestrowany. Najważniejsze że jest już bezpieczna. Schronisko dziękuje osobom, które zgłosiły ten fakt i tym samym uratowały jej życie.

Za taki okrutny czyn należy się adekwatna kara. Jeżeli ktoś posiada informacje dotyczące tej sprawy, może skontaktować się ze schroniskiem pod numerami telefonu: 604 264 625 oraz 531 249 797.

Sprawdź także

Droga Krzyżowa w Śmiglu – fotorelacja

Tegoroczna Droga Krzyżowa odbyła się 31 marca po mszy świętej o godzinie 17:00. Wierni uczestniczyli …