Rozpoznajesz tego mężczyznę? Zadzwoń!

Kościańscy kryminalni prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży mienia w jednym z marketów w Czempiniu. W lipcu 2022 roku kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek sprawcy kradzieży. Jeśli go rozpoznajesz skontaktuj się z Policją.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży artykułów przemysłowych (kapsułek do prania) w jednym ze marketów w Czempiniu. Wartość skradzionego mienia oszacowano na około 520zł. Zdarzenie miało miejsce 14 lipca 2022 około godziny 18:20 roku. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek sprawcy kradzieży.

Wszystkich, którzy rozpoznają osobę na zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie pod numerem telefonu 47 77 26 277 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30 lub całodobowo z oficerem dyżurnym pod numerem telefonu 47 77 26 211.

Sprawdź także

Leszczyńska Akademia Bezpieczeństwa

Policjanci z Kościana od 2021r. biorą czynny udział w projekcie Leszczyńskiej Akademii Bezpieczeństwa, której pomysłodawcą …