III Kamienieckie Dni Kultury – dla Basi i Wiktorka

Zaproszenie na trzydniową zabawę w Kamieńcu.

W najbliższy weekend, w dniach 26-28 sierpnia odbędą się III Kamienieckie Dni Kultury. Organizatorzy zapraszają do skorzystania z mocy atrakcji na terenie przy Chacie Biesiadnej oraz pomocy Basi i Wiktorkowi, dla których dedykowana jest akcja.

Trzydniowa impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 Klubowym Piątkiem. Zabawa przy muzyce trwać będzie jeszcze długo po północy.
27 sierpnia, goście zaproszeni są na Kulturalną Sobotę, która rozpocznie się o godzinie 16:00. W programie przewidziano pokazy artystyczne, koncerty, pokazy tańca towarzyskiego. Wystąpią zarówno dojrzali artyści, jak i przedszkolaki. Podczas występów zabrzmią polskie oraz zagraniczne nuty.
Trzeci dzień zabawy, pod hasłem Rodzinna Niedziela, rozpocznie się o godzinie 13:00. Wszyscy przybyli będą mogli zrelaksować się oraz spróbować pysznych dań podczas „Pikniku z potrawami polskimi”. Ponadto odbędzie się I Parafiada oraz parada Grodziskiej Orkiestry Dętej.
Trzydniową imprezę zamknie koncert zespołu Trzy Gitary.

Na terenie przy Chacie Biesiadnej w Kamieńcu warto się pojawić. Oprócz zaplanowanych koncertów, pokazów, parad i innych, organizatorzy przedstawiają dodatkowe atrakcje takie jak: zlot motocyklistów, wystawa samochodów, wrakowanie z Dream Team, pokazy strażackie, loteria fantowa, licytacje, dmuchane zamki dla dzieci i wiele innych.

Impreza ma też charakter charytatywny. Dedykowana jest dwójce potrzebujących dzieci: Basi, oraz pochodzącemu z Kościana Wiktorkowi.

Link do wydarzenia na portalu Facebook:
https://fb.me/e/2JPsv6HOmSprawdź także

Odśnieżanie pojazdów to obowiązek

W ciągu ostatnich kilku dni temperatura powietrza znacznie spadła. Apelujemy o odpowiednie przygotowywanie pojazdów do …