22 lutego, 2024
AktualnościNa sygnalePomoc

Poszukiwania opiekuńcze za nieletnią Mariką Stróżyk

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kościanie poszukują 15-letniej Mariki Stróżyk mieszkanki gm. Czempiń.

W dniu 19 lipca 2022r około godziny 11:00 nieletnia Marika Stróżyk mieszkanka gm. Czempiń wykorzystując nieobecność domowników samowolnie oddaliła się z miejsca zamieszkania nie informując gdzie się udaje. Od tamtej pory nie nawiązała jakiegokolwiek kontaktu oraz nie powróciła do miejsca zamieszkania. Ostatni raz widziana była w dniu 19.07.2022r w godzinach wieczornych na terenie miejscowości Czempiń. Nieletnia wyjechała z domu rowerem typu „damka” koloru czarnego. Posiada przy sobie plecak różnokolorowy oraz dokumenty. Nieletnia posiada pełną zdolność do samodzielnej egzystencji.

Rysopis:

Wzrost ok. 168cm, wiek z wyglądu ok. 18 lat, szczupłej budowy ciała, włosy ciemny blond proste długości do ramion wygolone po bokach, tatuaż na środkowym palcu lewej dłoni w postaci krzyża oraz na prawej kostce w postaci dinozaura.

Ubiór

Brak informacji o ubiorze.

Wszelkie informacje dotyczące nieletniej i jej obecnego miejsca pobytu prosimy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie tel. 47 77 26 211 lub powiadomić najbliższą jednostkę Policji.