25 czerwca, 2024
AktualnościKulturaPomoc

Rzeczodzielnia zaprasza na festyn w Dzień Dziecka

Festyny stowarzyszenia Rzeczodzielnia to zawsze gwarancja świetnej zabawy dla każdego. A tym razem ma być jeszcze więcej atrakcji niż w poprzednich edycjach, a impreza odbędzie się w atrakcyjnym miejscu.

Festyn Rzeczodzielni odbędzie się na os. Jagiellońskim, przy placu zabaw (blok nr 75-78). W tym miejscu jest spory trawnik, a nie twardy asfalt, dzięki czemu dzieciaki będą mogły biegać do woli.

Tym bardziej, że atrakcji będzie cała moc. To m.in. mega bańki mydlane, basen z kulkami i basen z kaczkami, duża dmuchana zjeżdżalnia, namiot księżniczki. Ponadto jak zawsze nie zabraknie kącika plastycznego i uwielbianego przez dzieci malowania twarzy i plecenia warkoczyków. Będzie również mnóstwo gier i zabaw rekreacyjnych, a także mega balony, wata cukrowa i popcorn.

Pojawią się także goście z atrakcjami, jak strażacy ze swoim sprzętem, policja z sierżantem Pyrkiem, amerykańskie auto policyjne i Kościańskie Wodociągi ze smakową kranówką. Nie zabraknie również występów artystycznych, w tym mażoretek, tancerzy ze Szkoły Tańca Poezja i sióstr Kuciak, które pokażą podstawowe taneczne kroki. Zabawie będą towarzyszyć także dwumetrowe dinozaury i dwie księżniczki, a czas wszystkim umili niezawodny DJ Marras.

Zabawa potrwa aż pięć godzin, więc każdy chętny z pewnością zdąży wpaść. Impreza odbędzie się w środę, 1 czerwca. Początek o godz. 14.00

Tekst Milena Waldowska/ koscianiak.pl