Pomoc w budowie nowej siedziby WTZ podczas Dni Śmigla

Stowarzyszenie „Światło Nadziei” zaprasza do udziału w imprezie i pomocy w zebraniu środków na budowę siedziby Warsztatów Terapii Zajęciowej w Śmiglu.

Już w najbliższy weekend, w dniach 20-22 maja odbędą się Dni Śmigla. Zapowiada się wiele ciekawych atrakcji sportowych oraz koncertów świetnych wykonawców. Podczas imprezy każdy chętny będzie miał możliwość wesprzeć budowę nowej siedziby Warsztatów Terapii Zajęciowej w Śmiglu. Przez całe trzy dni będzie można spotkać wolontariuszy z puszkami, do których będzie można wrzucać datki. Natomiast w niedzielę (22 maja) w godzinach 13:00 – 18:00, odbędzie się sprzedaż rękodzieła przygotowanego przez podopiecznych kościańskich Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz cegiełek. Cegiełki będą wymieniane na nagrody, z których główna jest wyjątkowo ciekawa i atrakcyjna. Zapraszamy do przybycia na Dni Śmigla oraz zakupu rękodzieła i cegiełek. Do zobaczenia!

Sprawdź także

Odśnieżanie pojazdów to obowiązek

W ciągu ostatnich kilku dni temperatura powietrza znacznie spadła. Apelujemy o odpowiednie przygotowywanie pojazdów do …