25 czerwca, 2024
AktualnościKulturaNa sygnalePomoc

IV Śmigielski Dzień Otwartych Serc

W dniach 19-20 lutego odbędzie się kolejny Śmigielski Dzień Otwartych Serc. W tym roku gramy dla Wiktorii i Łukasza

Czwarta już edycja śmigielskiej, charytatywnej imprezy, odbędzie się  na Hali Sportowej w Nietążkowie. Pragniemy zaprosić wszystkich chętnych do pomocy i zabawy w dniach 19 i 20 lutego (sobota, niedziela).  Tym razem, cały dochód z akcji trafi do dwóch potrzebujących:  7-letniej Wiktorii Nalepy ze Śmigla oraz 40-letniego Łukasza Mani z Wilkowa Polskiego.
Mała Wiktoria cierpi na autyzm dziecięcy, natomiast pan Łukasz jest ofiarą poważnego wypadku. Oboje potrzebują naszej pomocy. Liczy się każda złotówka, by dać im szansę na zdrowie, na szczęśliwe, samodzielne życie.
Celem zbiórki małej Wiktorii jest uzbieranie kwoty 23 tys. złotych na delfinoterapię, która zminimalizuje skutki zaburzeń autystycznych, pomagając dziewczynce i jej rodzinie zwiększyć możliwość wzajemnego zrozumienia oraz komunikacji. Natomiast rodzina pana Łukasza zbiera niezbędne fundusze na protezę nogi oraz rehabilitację, by ponownie mógł funkcjonować i bawić się ze swoimi dziećmi. Nieszczęśliwy wypadek odebrał mu jedną nogę, drugą poważnie uszkodził i doprowadził do wady wzroku, nie odebrał jednak woli walki. Wspólnie jesteśmy w stanie pomóc Wiktorii i Łukaszowi zebrać niezbędne środki do walki z przeciwnościami losu, które ich spotkały.
Zapraszamy serdecznie na IV Śmigielski Dzień Otwartych Serc, który odbędzie się w Nietążkowie już za dwa tygodnie. W programie przewidywanych jest wiele ciekawych atrakcji. W pierwszy dzień imprezy, 19 lutego, zaplanowano Turniej Oldboys (start godz. 14:00). Zapisy prowadzone są telefonicznie przez Marka, pod numerem: 721-081-975. Natomiast 20 lutego wszyscy chętni zaproszeni są już na godzinę 9:00, gdy rozpocznie się Turniej Open. Zapisy prowadzi Szymon, nr telefonu: 603-424-368. Następnie, o godzinie 14:30 odbędzie się występ mażoretek. O 15:00 rozpoczną się licytacje atrakcyjnych przedmiotów i usług. W trakcie imprezy będzie prowadzona sprzedaż ciast, napoi, pysznej ciepłej zupy, tradycyjnego bigosu oraz kiełbasy z grilla. Zakupić będzie można także cegiełki, a każda z nich wygrywa. To nie wszystkie atrakcje, które czekają na uczestników akcji. Wszystkie informacje można śledzić na facebookowym wydarzeniu, do którego podajemy link: https://facebook.com/events/s/4-smigielski-dzien-otwartych-s/1272837096531131/
Gorąco zapraszamy do udziału. Organizatorzy zapewniają wspaniałą zabawę i przemiłą atmosferę. Otwórzmy serca dla Wiktorii i Łukasza!
Link do zbiórki i opisu historii Wiktorii: https://zrzutka.pl/endxyg
Link do zbiórki i opisu historii Łukasza: https://zrzutka.pl/ksnsu9