30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za 10 dni-Co będzie działo się w Gminie Śmigiel

Przypominamy, że przed nami jubileuszowy, 30-ty Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Odbędzie się on 30 stycznia 2022 roku pod hasłem: „GRAMY DLA OKULISTYKI DZIECIĘCEJ – dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci”.

Wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyruszą ze sztabów około 7:15. Spotkać będzie ich można na terenie całego naszego powiatu, ale również Polski.

Na godzinę 16:00 w Śmiglu zaplanowano korowód, który utworzony zostanie m.in przez klub Raptor 4×4, klub Yuma Team, Grupę Motocyklową Wind Wolves oraz Strażaków Ochotników. Ponadto od godziny 10.00 pod Centrum Kultury będzie można zakupić ciasto do kawy które uszykuje Team Fundacja(znana zwłaszcza z imprez dla Marysi z Brenna), a od 12.00 wspaniałą grochówke którą przygotują strażacy z OSP Śmigiel. W budynku Centrum Kultury imprezy rozpoczną się kilka minut po godzinie 16.00.

Już od godziny 12.30 będzie można spotkać wolontariuszy we wozach strażackich w okolicach Starego Bojanowa.

Zapraszamy do pomocy, by dzieci mogły podziwiać świat własnymi, zdrowymi oczami.

Tak graliśmy rok temu:
https://koscian112.pl/2021/01/31/do-rekordu-daleko-wstepne-podsumowania-zbiorek/

Foto Wolontariusze

Sprawdź także

Odśnieżanie pojazdów to obowiązek

W ciągu ostatnich kilku dni temperatura powietrza znacznie spadła. Apelujemy o odpowiednie przygotowywanie pojazdów do …