Pomoc dla Łukasza Mani – by wrócił do domu

Łukasz Mania, mieszkaniec Wilkowa Polskiego (miejscowości na granicy powiatu kościańskiego), 19 listopada tego roku uległ poważnemu wypadkowi. W domu czeka jego żona oraz dzieci. Apelujemy o pomoc w jego walce o samodzielność.

Nieszczęśliwy wypadek przy granicy niemieckiej w okolicy miejscowości Zgorzelec całkowicie zmienił życie znanego z poczucia humoru i pomocnej ręki pana Łukasza. Teraz to on potrzebuje pomocy.
Pierwsze dni po wypadku spędził na OIOMie, po nich trafił na oddział ortopedii, gdzie przebywa do dnia dzisiejszego i nadal będzie musiał tam pozostać. W wypadku utracił prawą nogę, lewa jest w ciężkim stanie, pojawiły się problemy ze wzrokiem (ograniczone pole widzenia w lewym oku). Najbliższy czas pan Łukasz spędzi w szpitalnym łóżku walcząc o powrót do rodziny, o swoją samodzielność, gdy będzie uczył się żyć na nowo z niepełnosprawnością, jaka go dotknęła. Możemy mu w tym pomóc, wspierając zbiórkę na protezę nogi i rehabilitację, niezbędną w obecnym stanie.
Pana Łukasza czekają jeszcze operacje, następnie żmudna praca nad powrotem do samodzielności. Wiąże się to z dużym obciążeniem zarówno fizycznym jak i psychicznym. Dzięki ogromnej determinacji pana Łukasza – jest to możliwe. Nie uda się jednak bez odpowiednich do tego warunków. Rodzina i znajomi kierują się z ogromną prośbą o pomoc i okazanie serca. Liczy się każda złotówka. Można wesprzeć zbiórkę poprzez wpłaty na portalu zrzutka.pl (link poniżej).
Święta pan Łukasz spędzi poza domem. W tym roku, jego dzieci nie usiądą przy wigilijnym stole z obojgiem rodziców. Wspierając zbiórkę, możemy to zmienić i sprawić, że pan Łukasz szczęśliwie wróci do domu, do rodziny.
https://zrzutka.pl/ksnsu9


Sprawdź także

Odśnieżanie pojazdów to obowiązek

W ciągu ostatnich kilku dni temperatura powietrza znacznie spadła. Apelujemy o odpowiednie przygotowywanie pojazdów do …