25 czerwca, 2024
AktualnościKulturaSport

„Bieg Fartucha” w Krzywiniu – zapisy trwają!

Już 12 grudnia odbędzie się wspaniały, świąteczny bieg pod nazwą „Bieg Fartucha”. W tym samym czasie odbędzie się również „Bieg Fartuszka” oraz marsz Nordic Walking.

Radosny bieg nie jest skupiony na rywalizacji, a na wspólnej zabawie. Uczestnicy pobiegną ubrani w fartuchy kuchenne, które otrzymają w pakietach startowych. Mile widziane są jak zawsze świąteczne akcenty, jak na przykład mikołajowe czapki.
Impreza pod hasłem „Wystartuj z Krzywiniem”, rozpocznie się o godzinie 12:00 od „Biegu Fartuszka”, w którym udział wezmą dzieci oraz młodzież. Następnie, o godzinie 14:00 ruszy 5-cio kilometrowy „Bieg Fartucha”, a o 14:05 wymaszerują miłośnicy Nordic Walking, dla których przewidziana trasa liczy również 5 kilometrów.
Piąta edycja „Biegu Fartucha” cieszy się ogromnym zainteresowaniem. W tym momencie zapisało się ponad 650 uczestników! Warto się pospieszyć. Do końca listopada wpisowe to 49,99 złotych. Od 1 grudnia wyniesie ono 60 złotych. Osoby powyżej 70 roku życia zapisują się nieodpłatnie. Istnieje także limit osób, które mogą wziąć udział w zabawie: 500 miejsc dla biegaczy oraz 200 dla uczestników marszu Nordic Walking.
Regulamin, program wydarzenia oraz zapisy znajdują się pod linkiem:
http://biegfartucha.pl/