Impreza dla Nadii w sobotę

W najbliższą sobotę, 16 października przy ul. Polnej w Kiełczewie odbędzie się festyn, podczas którego prowadzona będzie zbiórka dla Nadii Chudzińskiej z Kokorzyna chorującej na nowotwór piersi.

Pani Nadia zachorowała dwa lata temu, a na jej leczenie potrzeba około 15 tys. zł miesięcznie. Jej historię opisywaliśmy w artykule: Walka z rakiem dla Nadii.

Teraz córka pani Nadii, Martyna, przy wsparciu Gminy Kościan oraz innych samorządów, instytucji, przedsiębiorstw i osób prywatnych organizuje imprezę charytatywną pełną atrakcji.

W programie m.in. akcenty motoryzacyjne jak motocykle, samochody BMW, radiowóz policyjny i wóz strażacki. Będą także akcenty sportowe jak zumba, zawody w wyciskaniu, zawody piłkarskie Juna-Trans i cała masa niespodzianek dla dzieci, w tym m.in. dmuchany zamek, balony, gry i zabawy, w tym wycinanie dyń. Na poczęstunek dla wszystkich słodki bufet z kawą, a także na ciepło bigos i grochówka. Na ogrzanie także ognisko. Nie zabraknie również cegiełek i licytacji, a wszystkiemu towarzyszyć będzie muzyka.

Mimo, że to już połowa października, a więc i niższe temperatury, na sobotę prognozowane jest słońce. Poza tym taka moc atrakcji z pewnością rozgrzeje wszystkich. Początek imprezy o godz. 14.00.

Tekst Milena Waldowska/Koscianiak.pl

Sprawdź także

Odśnieżanie pojazdów to obowiązek

W ciągu ostatnich kilku dni temperatura powietrza znacznie spadła. Apelujemy o odpowiednie przygotowywanie pojazdów do …