Ruszył kluczowy etap dziesiątego plebiscytu Terra Flower Power- możesz oddać głos na Śmigiel

Kliknij „like” i wybierz Najpiękniej Ukwiecone Miasto w Polsce! MIESZKAŃCY ŚMIGLA I OKOLIC – MIASTO ŚMIGIEL RÓWNIEŻ BIERZE UDZIAŁ W PLEBISCYCIE! ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA!

O nagrody z wyjątkowo atrakcyjnej puli walczą dziesiątki miejscowości.
Po raz kolejny sierpień upływa pod znakiem głosowania w plebiscycie Terra Flower Power
i po raz kolejny organizatorzy wraz z internautami wybierają Najbardziej Ukwiecone Miasto w Polce.

Chcesz zagłosować? To bardzo proste!
Do oddania ważnego głosu w plebiscycie wystarczy konto w serwisie Facebook. Po zalogowaniu należy odwiedzić profil plebiscytu i znaleźć „przypiętą” na samej górze galerię zdjęć.
W niej znajdują się reprezentatywne zdjęcia uczestników – każde z nich posiada indywidualny licznik głosów, czyli znane wszystkim „lajki”.
Aby oddać ważny głos, wystarczy więc kliknąć „lubię to” – nie są wymagane żadne dodatkowe formalności. Głosowanie trwa od 1 do 19.08.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu miastu jeszcze większy rozgłos, możesz to zrobić w prosty sposób.
Każde miast, które w lipcu zgłosiło się do plebiscytu Terra Flower Power, otrzymało specjalny banner promocyjny. Znajdziesz go w galeriach uczestników dostępnych na stronie: https://inspirowaninatura.pl/plebiscyt2021/.
Korzystanie z grafik promocyjnych jest darmowe – wystarczy pobrać je na dysk lub opublikować je na stronach www, korzystając z kodu, który również udostępniany jest indywidualnie dla każdego miasta – uczestnika.
Zachęca się również do aktywności w serwisie Facebook – wszystkie fotografie – miasta mają opcję udostępniania w obrębie serwisu, jak i poza nim – to świetna forma reklamy.
W ten sposób można bezpłatnie, bardzo szybko sprawić, że cała okolica dowie się, że ich miejscowość walczy o cenne nagrody.

Jakie nagrody czekają miasta (i nie tylko) w plebiscycie Terra Flower Power?
W tym roku, chcąc uświetnić DZIESIĄTĄ edycję plebiscytu, wraz ze współorganizatorem wydarzenia, firmą Terra Group, podjęto decyzję o zmianie sposobu wyróżniania Najpiękniej Ukwieconych Miast. W miejscu nagród rzeczowych zaproponowano bowiem vouchery (na zakupy z oferty firmy Terra Group) o wartości kolejno:

9 tysięcy złotych dla zwycięskiego miasta
4,5 tysiąca złotych dla srebrnego medalisty
2,5 tysiąca złotych dla miejscowości zamykającej podium

Organizatorzy nie mogli również zapomnieć o Mieszkańcach. DODATKOWO – grono autorów zgłoszeń ze zwycięskich miast zgranie po 100 zł na zakupy w sklepie www.makeithome.pl. Szczegóły tegorocznego poniżej.

Sprawdź także

Wypadek motocykla i osobówki [ZDJĘCIA]

Na drodze łączącej Pelikan i Kokorzyn miał miejsce wypadek z udziałem motocykla i samochodu osobowego. …