Już jutro „FalaDobra dla Marysi”-zapraszamy do Boszkowa


Jutro o godz. 9:00 w Boszkowie na ul Dominickiej 12a, przy „Klubie Na Fali” rozpoczyna się kolejna piękna akcja dla Marii Drożdżyńskiej z Brenna, chorujacej na SMA typu I.


Konkurencję, w których każdy chętny może wziąć udział to:

 • Nordic Walking
 • Bieg
 • Rajd rowerowy
 • Yoga
  Zapraszamy również serdecznie do kibicowania.
  Zarówno w Klubie jak i na terenie akcji w rękach wolontariuszy z Team Fundacji będą puszki, do których można będzie wrzucać datki na lek dla Marysi. Na miejscu będzie możliwość zakupienia słodkości, a dochód z ich sprzedaży trafi również na konto Marysi. Impreza będzie wyjątkowa, ponieważ oprócz wielu wspaniałych gości, którzy wezmą udział w konkurencjach, po raz pierwszy pojawi się sama jej Gwiazda!
  Marysia wraz z mamą Alicją przyjadą kibicować. Spędza w Boszkowie około godziny czasu mniej więcej podczas finiszu konkurencji.
  Że względu na zdrowie Marysi, nie będzie można do Niej podejść, ale spotkać się – jak na bardziej. Zapowiada się kolejna świetna akcja, w miłej atmosferze, a co najważniejsze, dającą wszystkim obecnym ogromna satysfakcję ze wsparcia maleńkiej Marii w Jej walce o zdrowie.
  Organizatorem imprezy jest Team „BieganieNa Śniadanie”, wspierana jest przez wielu Partnerów akcji.
  Serdecznie zapraszamy!

Sprawdź także

Dofinansowanie na nowy wóz strażacki dla OSP Głuchowo

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji zatwierdził listę jednostek, które otrzymają  dofinansowanie na samochody ratowniczo-gaśnicze. Na …