25 czerwca, 2024
AktualnościNa sygnale

Przewozili słoik wypełniony marihuaną

PRZEWOZILI SŁOIK WYPEŁNIONY MARIHUANĄ

Dzielnicowi z Osiecznej podczas kontroli drogowej znaleźli w samochodzie słoik wypełniony marihuaną. Cztery młode osoby podróżujące volkswagenem trafiły do policyjnego aresztu, a następnie usłyszały zarzuty. Grozi im do 3 lat więzienia.


28 kwietnia br. w Osiecznej na ul. Krzywińskiej miejscowi dzielnicowi zatrzymali do kontroli osobowego volkswagena. Autem podróżowało czterech młodych chłopaków. Kierowca miał zaczerwienione oczy i był bardzo zdenerwowany. Podczas sprawdzeń pojazdu, policjanci znaleźli w samochodowym schowku szklany słoik wypełniony suszem marihuany.

W związku z powyższymi ustaleniami oraz tym, że żadna z osób nie przyznawała się do swojej własności wszystkie cztery osoby trafiły do policyjnego aresztu. Byli to mieszkańcy gminy Krzywiń w wieku od 19 do 21 lat oraz 22-letni mieszkaniec gminy Osieczna. Kierowca został skierowany na badanie krwi pod kątem posiadania w organizmie zabronionych substancji.

Śledczy ogłosili wszystkim osobom zarzut posiadania prawie 50 gramów suszu marihuany, za co grozi im do 3 lat więzienia.

Monika Żymełka