Strażacy zapraszają na konkurs plastyczny

Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego powiatu do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Powiat kościański – mój bezpieczny dom”.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach wiekowych. Dla każdej z kategorii przygotowaliśmy inny temat prac związany z bezpieczeństwem pożarowym. Tematem prac artystów w wieku do 6 lat jest „Kominiarz przynosi szczęście”, dla ekspertów w wieku 7-10 lat temat brzmi „Przed zaśnięciem zamknij drzwi”, a mistrzowie w wieku 11-15 lat zmierzą się z hasłem „Czujka na straży mojej rodziny”.

Opis kategorii dostępny jest w regulaminie konkursu. Prace wraz z dołączoną kartą uczestnictwa oraz klauzulą informacyjną podpisane przez opiekunów należy dostarczyć osobiście lub pocztą na adres : Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kościanie, ul. Bączkowskiego 5a, 64-000 Kościan.

Regulamin, karta uczestnictwa oraz klauzula informacyjna są dostępne na stronie internetowej KP PSP Kościan. Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody, a ich prace zostaną opublikowane na wystawie oraz ozdobią ulotki informacyjne. Zostanie też przyznana specjalna nagroda publiczności. Otrzyma ją uczestnik, którego praca zdobędzie najwięcej reakcji na profilu Facebooko’wym Koscian.net. Zapraszamy!

Kontakt w sprawie konkursu:

kpt. Bartosz Napierała,

tel. 47 771 80 06,

e-mail: bartosz.napierala@psp.wlkp.pl

Źródło: Powiat Kościański

Sprawdź także

Dofinansowanie na nowy wóz strażacki dla OSP Głuchowo

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji zatwierdził listę jednostek, które otrzymają  dofinansowanie na samochody ratowniczo-gaśnicze. Na …