25 maja, 2024
AktualnościPomoc

Cegiełka dla Agnieszki – policjantka z Kościana nadal potrzebuje pomocy

Nadal potrzebna pomoc dla policjantki z Kościana, u której niedługo po narodzinach syna zdiagnozowano inwazyjnego, trójujemnego raka piersi. Została stworzona następna zrzutka. Oraz grupa na Facebooku ,,Cegiełka dla Agnieszki,, na której można zakupić apaszke w ulubionych kolorach policjantki. Cały koszt zostanie przekazany na pomoc dla Pani Agnieszki.

Pani Agnieszka to 41-letnia kobieta, która od 17 lat pełni służbę w kościańskiej policji. „Nie jest to łatwy zawód dla kobiety ale nie zamieniłabym tej służby na nic innego.” – mówi Pani Agnieszka.

„28 września 2020 urodziłam swojego wymarzonego, ukochanego, jedynego, wymodlonego u Bozi Jasieńka.” Od momentu narodzin syna Pani Agnieszka stała się, jak sama mówi, najszczęśliwszą osobą na tej planecie.

Kilka słów wyjaśnienia. Pewnie zastanawiacie się dlaczego została utworzona druga zbiórka skoro pierwsza przekroczyła zamierzony cel.

Otóż miesięczny koszt leczenia od stycznia 2021 wynosi ok 15tys. zł. Leczenie odbywa się w Poznaniu. To są 3-4 wyjazdy tygodniowo. Łatwo więc policzyć, że kwota 142.307 zł wystarczy na jeszcze ok. pół roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to w maju guz zostanie usunięty i Agę czeka rehabilitacja a następnie radioterapia. Później usunięcie drugiej piersi i jajników. Te koszty prawdopodobnie pokryje NFZ ale tego jeszcze nie widomo. Natomiast wiadomo, że rekonstrukcja piersi to koszt ok. 45 tys. zł.
Kolejne 140.000 zł ma zabezpieczyć Agę na co najmniej pół roku dalszego leczenia oraz pokryć koszt rekonstrukcji piersi.
Dlatego zachęcam do zrobienia sobie prezentu w formie apaszki. Tym samym pomożecie zebrać niezbędne środki na dalsze leczenie-informuje naszą redakcję Monika Wieczorek przyjaciółka Pani Agnieszki.

Agnieszka musi mieć pewność, że może się leczyć i tym samym skupić się na opiece małego Jasia, który tak bardzo jej potrzebuje-dodaje przyjaciółka.

Link do grupy na facebooku gdzie można zamówić apaszke:https://www.facebook.com/Cegie%C5%82ka-dla-Agnieszki-113461700793177/

Link do wpłaty: https://zrzutka.pl/9p8rp5