Wspaniała inicjatywa motocyklistów (FILM)

W ten piękny mikołajkowy dzień o godzinie 10:30 motocykliści ze śmigielskiej grupy motocyklowej Wind Wolves zorganizowali przejazd miejscowościami Gminy Śmigiel w strojach Mikołajów, aby wszystkim umilić Mikołajki. Również pojawiły się osoby z sąsiednich powiatów. Było ich naprawdę sporo! Nie spodziewaliśmy się tak dużej ilości chętnych.

Dzieci, które mijaliśmy otrzymywały słodycze, a ich uśmiech na twarzy rozgrzał serca wszystkich uczestników. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy organizować takie świetne wydarzenia.

Atmosfera była wspaniała. Niektórzy ludzie stojąc na chodnikach razem z dziećmi, których mijaliśmy, nawet tych w samochodach kiwali nam z szerokim uśmiechem na twarzy. Dzieci były zachwycone!

Mikołajkowy przejazd zakończyliśmy na Rynku w Śmiglu, gdzie spotkaliśmy dużo ludzi. Na swojej drodze spotkaliśmy również, Mikołajkę Burmistrz Śmigla Panią Małgorzatę Adamczak wraz ze swoimi pomocnikami – elfami.

Sprawdź także

13 października – Dzień Ratownictwa Medycznego

Bezpiecznych akcji i szczęśliwych powrotów. Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego składamy najszczersze życzenia siły, wytrwałości …