25 czerwca, 2024
KontaktNa sygnalePomoc

POLICJANCI POMOGLI BEZPIECZNIE DOTRZEĆ DO SZPITALA


Policjanci z trzech jednostek pomogli rodzącej kobiecie bezpiecznie dotrzeć do szpitala w Poznaniu. Mimo stresu związanego z zagrożeniem dla zdrowia przyszłej mamy i dziecka wszystko zakończyło się dobrze. Liczyła się każda minuta, dlatego ważne było dobre współdziałanie policjantów i bezpieczne doprowadzenie do specjalistycznego szpitala.
Policjanci ruchu drogowego z naszej komendy w poniedziałkowe popołudnie otrzymali informację, że drogą ekspresową S5 w kierunku Poznania jedzie samochód osobowy z rodzącą kobietą. Mężczyzna prowadzący pojazd bardzo się spieszył, ponieważ liczyła się każda minuta. Skoda była już eskortowana przez kolegów z Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Nasz patrol przejął samochód i pomógł bezpiecznie dotrzeć przyszłej mamie do Poznania, gdzie pojazd został przekazany policjantom ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Jak się później dowiedzieliśmy wszystko zakończyło się szczęśliwie. Rodząca kobieta bezpiecznie dotarła do specjalistycznego szpitala w Poznaniu, gdzie pod fachową opieką na świat przyszedł zdrowy maluszek. Szczęśliwym rodzicom i dziecku życzymy dużo zdrowia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *