,,Wiosna na placu targowym,,-podsumowanie imprezy

W ten weekend odbyła się wspaniala, barwna, trzydniowa impreza w Śmiglu. Cieszyła się dużym zainteresowaniem

Zorganizowana przez Centrum Kultury w Śmiglu, Burmistrz Śmigla oraz Team Fundację impreza pod hasłem „Wiosna na placu targowym” odbyła się z pełnym powodzeniem. Rozpoczęła się już w piątek zlotem Food Trucków. Szczegolnie w godzinach wieczornych smakołyki przyciągnęły na targowisko wiele osób. W sobotę na placu zawitały nowsze i starsze, dwu i czterokołowe, a wszystkie wspaniałe pojazdy silnikowe. Fani motoryzacji mieli swoj dzień, mogąc podziwiać auta i motocykle podczas Motopikniku. Przygotowano również konkurencje, a ich zwycięzcy zostali nagrodzeni pucharami. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!
O godzinie 19:00 rozpoczęły się koncerty, które zapoczątkowały część kulturalną imprezy. Jej kontynuacją było niedzielne mażoretkowe show. Mimo wietrznej pogody, widzów było bardzo dużo. W czasie trwania całej imprezy kazdy chętny mógł posmakować foodtruckowych smakołyków, dzieci miały okazję poskakać na dmuchanych zamkach.
Jeszcze dziś do godzin wieczornych będzie można odwiedzić Food Tucki.
Dochód z akcji „Wiosna na placu targowym” trafi na budowę nowej siedziby Warsztatów Terapii Zajęciowej w Śmiglu.

Sprawdź także

Odśnieżanie pojazdów to obowiązek

W ciągu ostatnich kilku dni temperatura powietrza znacznie spadła. Apelujemy o odpowiednie przygotowywanie pojazdów do …