„Jedziemy Dla Marysi (Rajd Po Życie)” – akcja charytatywna już w najbliższą niedzielę

Do akcji charytatywnej zorganizowanej dla Marysi Drożdżyńskiej z Brenna pozostał niecały tydzień.

Już w najbliższą niedzielę (24 października) o godzinie 10:00 z Placu Targowego w Śmiglu wyjedzie pierwszy pojazd, biorący udział w „Rajdzie Po Życie”.
Akcja ta, zorganizowana przez Team Fundację, portale Kościan112 i Leszno998, odbędzie się tym razem „w terenie”, a dokładniej na trasie Śmigiel – Zaborówiec.
Wszystkie zapisane na Rajd ekipy będą przebywały kilometry w kierunku mety, na podstawie otrzymanej na starcie mapki, wykonując przy okazji zadania na punktach kontrolnych. Czeka więc wszystkich sporo zabawy i ciekawych wyzwań.
Rajd jest wydarzeniem rodzinnym – w autach i na motocyklach mile widziani są pasażerowie, którzy także mogą pomóc w wykonaniu zadań, czy instruowaniu osoby za kierownicą o właściwym kierunku trasy.
Na mecie, zwycięskie „pierwsze cztery miejsca”, zostaną obdarowane upominkami.
Zarówno na stracie jak i mecie Rajdu, na uczestników oraz kibiców czekać będą atrakcje.

Akcja jest kolejną imprezą zorganizowaną w celu pomocy małej Marysi z Brenna w jej nierównej walce z rdzeniowym zanikiem mięśni. Przypominamy, że Marysia urodziła się 9 stycznia tego roku. Od swoich pierwszych dni Maria walczy o swoje zdrowie, jej rodzina – o życie i przyszłość dziewczynki.
W powiecie kościańskim historia Marysi jest bardzo dobrze znana. Mimo, że dziewczynka pochodzi z sąsiedniego powiatu, mieszkańcy Kościana i okolic pomagają jej i rodzinie jak sąsiadom z domu obok. Do uzyskania pełnej, ogromnej kwoty 9,5 miliona złotych wymaganych na lek dla Marysi, do zebrania pozostały nieco ponad 2 miliony. Mamy nadzieję, że przed Marysią ostatnia prosta, którą przebędziemy razem z Marysią i ludźmi o wielkich sercach.

Link do wydarzenia na portalu Facebook:
https://www.facebook.com/events/986786345436851

Link do skarbonki Marysi, założonej z okazji Rajdu:
https://www.siepomaga.pl/motopiknikdlamarysi

Link do historii oraz profilu zbiórki Marysi:
https://www.siepomaga.pl/maria
Sprawdź także

Odśnieżanie pojazdów to obowiązek

W ciągu ostatnich kilku dni temperatura powietrza znacznie spadła. Apelujemy o odpowiednie przygotowywanie pojazdów do …